FOX TV’de Mahkum dizisi bitiyor, yerine hemen yenisi başlıyor!

FOX TV’de Mahkum dizisi bitiyor, yerine hemen yenisi başlıyor!
FOX TV'de başlayıp güzel giden Mahkum dizisi, final kararı aldı. Hayranları final kararına tepki gösterirken, Mahkum dizisinin yerini Darmaduman alacak.

FOX TV ekranlarında son yıllarda birbiri ardına dizi projeleri izleyicilerle buluşuyor ama bunların birçoğu kısa sürede yayından kaldırılıyor. Kanalın elinde bulunan projeler arasında perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisi de 31. bölümü ile birlikte ekrana veda edecek.

 MAHKUM FİNAL YAPIYOR

Geçen sezonun büyük çıkış yapan Mahkum dizisinin ikinci sezon öncesi büyük atılımlar yapılarak yenilenmesine rağmen, izleyici ilgisini çekmeyi başaramadı. Hem hikayesi değişen hem de yeni oyuncularla kadrosu güçlendirilen dizi ne yazık ki, 31. bölümü ile birlikte final yapacak.

SON BÖLÜM

Mahkum dizisinin yerine ise hemen Darmaduman isimli yeni dizi başlayacak. Beverly Hills, 90210 isimli dizinin yerli uyarlaması olarak ortaya çıkan Darmaduman dizisinde hem genç hem de tecrübeli isimler bir araya getirildi. Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora gibi son yıllarda isimleri sosyal medyada gündemden düşmeyen 4 genç oyuncu, Darmaduman dizisinin sürükleyici isimleri olacaklar.

DARMADUMAN BAŞLIYOR

Dizinin tecrübeli oyuncuları arasında ise; Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun gibi isimler bir araya geldi. Son dönemde gençlik dizilerinin ekranda bir ağırlığı oluşmaya başladı. Darmaduman da yine gençlik hikayesi ile izleyicileri kendisine çekmeye çalışacak. Mahkum dizisinin son iki bölümü kaldı ve 21 Ekim perşembe günü 30. bölüm ekrana gelecek. Ancak bir sonraki hafta hem Mahkum dizisinin final bölümü yayınlanacak hem de Darmaduman dizisinin ilk bölümü izleyicilerle buluşacak.