Esra Ezmeci'nin programı neden yok, yayından mı kaldırıldı?

Esra Ezmeci'nin programı neden yok, yayından mı kaldırıldı?
Fox TV'de yayınlanan Esra Ezmeci'nin programı neden yok? Esra Ezmeci yayından mı kaldırıldı? Esra Ezmeci programı ne zaman? Tüm bu soruların cevabı haberimizde.

Esra Ezmeci programı neden yok, FOX TV'den ayrıldı mı, program bitti mi? Esra Ezmeci neden yok, gündüz kuşağı programı Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya bitti mi, final mi yaptı ne oldu? FOX TV'de Fulya Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı programa danışman olarak katılmasının ardından kamuoyunda ismi duyulan, arından da Öztürk'ün programına alternatif bir programla kanalda canlı yayınlara çıkan Ezmeci'nin programı bitti. Ezmeci'nin danışanlarıyla alakalı olarak sık sık bazı internet haber sitelerinde "iğrenç başlıklarla" haberler çıkıyordu. Ardından aldatma temalı haberlerin konu alındığı başlıkları görenler bazen gördüklerine inanamıyor. Peki, Esra Ezmeci neden yok, Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya bitti mi, son bölüm final mi yaptı?

FOX TV'de "Fulya ile Umudun Olsun" programıyla başlayan "Esra Ezmeci" serüveni de bitti.

PROGRAMI SONA ERDİ

Ünlü Gazeteci Fulya Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı programa psikolog danışman olarak katılan Esra Ezmeci, ardından Fulya Öztürk ile yolları ayrılmıştı. Öztürk'ün programında gözü olduğu iddiaları ortaya atılan Ezmeci'nin kısa zaman sonra benzer bir programla aynı kanalın ekranına çıkması ve sonrasında Fulya Öztürk'ün programının bitmesi dedikoduları haklı çıkarmıştı. Fakat gelinen aşamada program ona da yar olmadı.

Sürekli "yüz kızartıcı haberlerle" bazı magazin sitelerinde haber olan Esra Ezmeci'nin yaptığı programın ömrü kısa sürdü.

Esra Ezmeci'nin sunuculuğunu yaptığı gündüz kuşağı programı 10 Ekim 2022 Pazartesi günü itibariyle yayından kaldırıldı. Peki, Esra Ezmeci neden yok, gündüz kuşağı programı Karşı Karşıya FOX TV bitti mi, final mi yaptı?

ESRA EZMECİ KİMDİR?

Esra Ezmeci 1 Ağustos 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Esra Ezmeci aslen Kayseril'dir.

Uzman Klinik Psikolog Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamladı.

İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji alanında yüksek lisans yaptı.

Ardından adli bilimler doktorasına geçiş gerçekleştirdi.

İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamladı.

Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak çalıştı. Etiler’de Terapi Evreni adında kendi terapi merkezini açtı.

12 Temmuz 2021 pazartesi günü itibariyle FOX TV’de ekranlara gelinenFulya ile Umudun Olsun programında psikolog olarak yer aldı.

Esra Ezmeci sonrasında FOX TV'de kendi programını sundu.

Uzman Klinik Psikolog olarak tanınan Ezmeci, ayrılan çiftler ile alakalı program yapıyor.

TERAPİ EVREN ÜCRETSİZ Mİ?

Terapi Evreni uygulaması ve web sayfası, Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci tarafından açılan, uzman desteği almak isteyen insanlara oldukları yerden ücreti karşılığında terapi hizmeti sunan, herkes için erişimi ve kullanımı kolay olan online platformdur.