Müge Anlı'da Meryem'in katili annesi Melisa mı? Gözaltına alındı!

Müge Anlı'da Meryem'in katili annesi Melisa mı? Gözaltına alındı!
Müge Anlı'da 1 haftadır işlenen Meryem Çiğdem Ünal'ın ölümüyle ilgili şoke eden iddialar ortaya atılmış ve son dakika gelişmeler yaşandı. Yayında anlatılanlar sonrası 3 yaşındaki Meryem'in annesi Melisa'ya Almanya'dan kırmızı bülten çıkarılırken, Melisa'nın sevgilisi Recep gözaltına alındı. .

Gaziantep'te yaşayan iki küçük kız kardeşten büyüğü Meryem Çiğdem Ünal'ın hayatını kaybettiğini küçük kızı Sare'nin ise ortadan kaybolduğunu iddia eden baba Doğukan Ünal, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek kızlarının başına gelenlerin araştırılmasını istedi.

"MELİSA'YI, MERYEM'İ DÖVERKEN GÖRDÜM"

Kızının düşerek beyin kanaması sonucu öldüğünü iddia eden ve eşine inanmayan baba Doğukan Ünal, Müge Anlı canlı yayınına gelen ihbarlarla adeta çıldırdı. Baba Doğukan Ünal hastaneye kızını görmek için gittiğinde eşinin orada olmadığını ve küçük kızının hastane yetkililerince "sahipsiz bebek" olarak bilindiğini iddia etti.
Doktorların, çocuğun hastaneye çok geç getirildiğini ve çok bekletildiğini, beyninde oksijenin bittiğini söylediklerini iddia eden aile gerçeğin ortaya çıkmasını istiyor. Küçük kızı Sare'nin hayatından endişe adan baba Ünal, Müge Anlı ve ekibi sayesinde derin bir oh çekti.

"ÇOCUKLARA UYKU İLACI İÇİRİYOR, SÜREKLİ DARBEDİYORDU"

Kısa sürede annesinin yanında olduğu ortaya çıkan Sare'nin 3 yaşındaki ablasının ölümüne yoğunlaşan Müge Anlı, yayına gelen ihbarlarla şoke oldu.

 Canlı yayına telefon ile katılan anne Melisa'nın kız arkadaşı çocuklara uyku ilacı içirdiğini ve çocukların tüm gün uyuduklarını, Melisa'da annelik duygusu olmadığını ve sürekli şiddet uyguladığını iddia etti. Çocuklarının altını bez değiştirme işlemini sevgilisi olan kişinin değiştirdiğini iddia etti.

Canlı yayına bağlanan annenin arkadaşı çocuklara sevgilisine baba dedirttiğini ve çocukları sevgilisinin yıkadığını iddia etti. Meryem'in ölümüne dair Müge Anlı canlı yayınına gelen ihbarlarda minik kızın montu ve scooter'ının hediye denilerek bir başka küçük kıza verildiği ortaya çıktı.

Küçük Meryem'in ölümünden birkaç gün önce ise kulağından kan geldiği ileri sürüldü.  Meryem'i ve annesini gören görgü tanıkları ise peş peşe bağlanarak, "Melisa'yı, Meryem'i döverken gördüm" dedi. Yayına bağlanan başka gizli tanık konuştu, "Büyüğe çok öfkeliydi. Küçüğü kucağına alıyordu büyüğü ceketinden sürükleye sürükleyerek götürüyordu. Çok kez büyüğe şiddet uygularken gördük." ifadelerini kullandı.

"KAFASINI DUVARA VURA VURA..."

Müge Anlı canlı yayınında son dakika itirafı geldi! Recep'in ailesi olay günü yaşananları anlattı.

SON SÖZLERİ YÜREK YAKTI

Baba Mehmet Aldemir, "Benim vicdanım sızladı. Olay günü saat 16:30 civarıydı, 'güm güm' sesler geliyordu. Sonra ambulans geldi, Meryem daha canlıydı o zaman. Son sözleri de Recep'e, 'Baba beni kurtar' oldu. Melisa, Meryem'i babasına benzediği için dövdüğünü söylerdi." dedi. Recep'in annesi de olay günü Melisa'nın kızı Meryem'i dövdüğünü, oğlu karışmak istediğinde de, "Benim çocuğum, sen karışma" diyerek kızardı" dedi.

YAYIN İHBAR KABUL EDİLDİ

Nigar ve Mehmet Aldemir'in itiraf niteliğindeki açıklamalarının ardından emniyet harekete geçti. Melisa'nın sevgilisi Recep Aldemir, annesi ve babası ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. İfadeleri alındıktan sonra aile adliyeye sevk edildi. Savcının tutuklanmasına karar verdiği Recep Aldemir, mahkemeye sevk edildi, mahkemede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Meryem'in annesi Melisa için ise Almanya'da yakalama kararı çıkarılacak. İnterpol devreye girecek, Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından Melisa Ünal'ın Türkiye'ye iadesi istenecek.
.