Müge Anlı'da işlenen DJ Gezgin Mehmet Karahan olayı nedir?

Müge Anlı'da işlenen DJ Gezgin Mehmet Karahan olayı nedir?
DJ Gezgin Mehmet Karahan olayı nedir? DJ Gezgin Mehmet Karahan cinayetinde son durum nedir? DJ Gezgin Mehmet Karahan kimdir? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konu edilen olayda son durum...

DJ Gezgin kimdir Mehmet Karahan olayı nedir, Gezegen Mehmet mi yoksa başka biri mi? Mehmet Karahan kimdir, DJ Gezgin olayı nedir? DJ Gezgin, Gezegen Mehmet ile aynı kişi mi yoksa farklı bir isimden mi söz ediliyor? Radyocu Mehmet Karahan cinayeti ile alakalı sır perdesi hala ortada. İşte olayın ayrıntıları:

ATV'de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen meselelerden biri de Mehmet Karahan olayı oldu. DJ Gezgin olarak tanınan Mehmet Karahan'ın kaybolması meselesinin işlendiği programda ilginç olaylar yaşanıyor. Mehmet Karahan bir süredir kayıp olarak aranıyor. Gerçekleştirilen aramalarda bir kafatası bulundu; fakat Mehmet Karahana'a ait olup olmadığı kesin değil. Müge Anlı’da bu hafta gündeme gelen olaylardan biri de Dj Gezgin olayı yani gerçek ismi ile Mehmet Karahan olayı oldu. Kardeşinin başvurusunun ardından gerçekleştirilen araştırmalar ilk sonuçlarını verdi.

KAFATASI MEHMET KARAHAN'A MI AİT?

Çevresinde Dj Gezgin olarak tanınan Mehmet Karahan'dan uzun zaman haber alınamamasının ardından Fatma Karadağ kardeşini bulmak amacıyla Müge Anlı’ya başvuru yaptı. Karahan'ın öldürüldüğü sanılan bölgede bir kafatası bulunması olayları daha da dikkat çekici kıldı. Gerçekleştirilecek araştırmanın ardından kafatasının Mehmet Karahan'a ait olup olmadığı belirlenecek.

Manisa’da ikamet eden Mehmet Karahan, 4 sene önce kayboldu. O günden beri kendisinden haber alınamayan Karahan için kardeşi 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına başvurdu. Fatma Karadağ, canlı yayında yaptığı açıklamalarla başta Müge Anlı’yı oldukça şaşkına uğrattı.

DÖVÜLEREK ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ İDDİA ETTİ

Kardeşinin para meselesi nedeniyle dövülerek öldürüldüğünü öne süren Fatma Karadağ, bunu yapan şahsın ise bir dönem beraber yaşadığı eski sevgilisi olduğunu iddia etti.

Olanlaro “Kardeşimi öldürdükten sonra çiçekli pijamalarımı giydirdi. Tuvalete oturttu. Kokmasın diye her gün banyoda yıkadı. İçeriye de oda parfümü sıkıyordu. Beni bir süre evden dışarı gönderdi. O sırada kardeşimi halıya sarıp gömmüş.” ifadeleriyle anlatan Karadağ, evde zorla tutulduğunu, korktuğu için bu gerçekle yaşamak zorunda kaldığını söyledi.

YILLARDIR KAYIP

Müge Anlı Tatlı Sert'te işlenen DJ Gezgin cinayetiyle alakalı son dakika gelişmeleri oluyor. Manisa'da ikamet eden DJ Gezgin takma isimli Mehmet Karahan, 5 sene önce Manisa'da kaybolmuştu. 5 senedir aydınlanmayan olayda çarpıcı suçlamalar ortaya atılırken özellikle programın sevenleri "DJ Gezgin (Mehmet Karahan) cinayeti olayı, nedir, kimdir, katili kim?" sorularına cevap arıyor. İşte DJ Gezgin cinayetinden ayrıntılar.

Dj Gezgin cinayetinde son durum: Müge Anlı Tatlı Sert’te Fatma Karadağ’ın ev sahibi açıklamalar yaptı ortalık iyice karıştı.

KARDEŞİNİN KATİLİNİ AÇIKLADI

Mehmet'in (DJ Gezgin) kardeşi Fatma Karadağ ise Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına çıkarak cinayetin aydınlatılmasını istedi. Kardeşini sevgilisi Cemal Durmaz'ın öldürdüğünü söyledi.

Müge Anlı Tatlı Sert programında, Fatma Karadağ ve suçladığı eski sevgilisi Cemal Durmaz yüzleşti.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Suçlamaları kabul etmeyen Cemal Durmaz, şunları söyledi:

"Fatma bana komplo kuruyor. Fatma, kuyruk acısı olduğu için bana yalan söylüyor.

"FATMA İLE AYNI EVİ PAYLAŞMADIK"

Fatma ile aynı evi paylaşmadık. O evde ben sadece güvercin besledim. Ben sokaktaki hayvanlara da bakıyorum"

Evde yaşadıkları süreçte Fatma Karadağ'ın kardeşinin gördüğü işkenceleri komşularına söylediğini iddia eden tanık, ardından Cemal Durmaz'ın ortadan kaybolduğunu belirtti. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında bugün sürpriz bir kişi açıklamalar yaptı. Fatma Karadağ'ın ev sahibi, önemli şeyler söyledi. Fatma Hanım ve oğlu Alim'in Cemal Bey'den korkar tavırlar gösterdiğini belirten ev sahibi, Cemal Bey'in ikna gücünün çok yüksek olduğunu, normalde evini bir memura vermek istediğini fakat Cemal Bey'in kendisini telefonda bile ikna edebildiğini kaydetti.

Alim'in annesinin sevgilisine 'babam' diye seslendiğini ve Fatma ile Cemal'in ise karı-koca olduklarını belirttiklerini söyleyen ev sahibi, açıklamaları ile herkesi şoke etti. Fatma Karadağ'ın Cemal Durmaz ile ayrıldığını söylediğini ve, "Kardeşimi öldürdü sonra da halıya sarıp götür halıya sardı" dediğini kaydeden ev sahibi kafadaki soru işaretini ikiye katladı.

GEZEGEN MEHMET KİMDİR?

Programda konu edilen DJ Gezgin'in ünlü sunucu Gezegen Mehmet ile bir alakası yoktur.

Gezegen Mehmet olarak bilinen ünlü radyocu Mehmet Akbay 1969 senesinde Gaziantep Akyol Mahallesi’nde doğmuş, bütünüyle farklı bir isimdir.

Bugüne dek Muğla Ortaca Fm, Muğla Dalaman Sahil Fm, Kral Fm, Best Fm, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Danışmanlığı, Star Medya Grup Radyolarında program yapımcılığı, Star Medya Grup Başkan Danışmanlığı, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu As Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi gibi bir çok vazife yapan Gezegen Mehmet günümüzde Kral TV/FM ve Kral Pop TV/FM Genel Koordinatörü olarak çalışıyor.