Fatih Terim'in belgeseline Aybaba'dan sert çıkış geldi' "O gün Kadıköy'de yaşananlar sadece Galatasaray'ın gözünden veriliyor"

Fatih Terim'in belgeseline Aybaba'dan sert çıkış geldi' "O gün Kadıköy'de yaşananlar sadece Galatasaray'ın gözünden veriliyor"
Netflix'in 'TERİM' belgeselinde sarı-kırmızılıların Fenerbahçe'nin sahasında kupa kaldırdığı bölüme ilişkin yorumlarda bulunan Adnan Aybaba, "FETÖ'nün polisleri o gün Fenerbahçe'yi kötü göstermek için ellerinden geleni yaptılar. Bu gerçeği Netflix değil, kimse gizleyemez" dedi.

Galatasaray ve Türk futbolunda önemli bir yere sahip olan teknik direktör Fatih Terim'in kendi hayatı ve kariyerini konu alan 'TERİM' belgeseli gösterime girdi. Büyük bir ilgiyle izlenen yapım için yorumcu Adnan Aybaba'dan çarpıcı bir çıkış geldi.

"YAŞANANLARA SADECE TERİM VE GALATASARAY GÖZÜNDEN BAKILAMAZ"

Adnan Aybaba, sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımda, "Fatih Terim belgeselinde 12 Mayıs günü Kadıköy'de yaşananlara sadece Terim ve Galatasaray gözünden bakılamaz. Ne olduğunu anlatacağım" ifadelerini kullandı.

"FENERBAHÇE KUMPAS KURBANIYDI"

Aybaba, daha sonra bir paylaşım daha yaparken, "Fatih Terim belgeselinde 12 Mayıs'ta Kadıköy'de yaşananlar Terim ve Galatasaray'ın gözünden veriliyor. Oysa o günlerde Fenerbahçe kumpas kurbanıydı. FETÖ'nün polisleri de o gün Fenerbahçe'yi kötü göstermek için ellerinden geleni yaptılar. Bu gerçeği Netflix değil, kimse gizleyemez" dedi