Müge Anlı'da stüdyo karıştı! DJ Gezgin cinayeti konuşulurken kimse ne olduğunu anlamadı! Muammer kalkıp Fatma'ya...

Müge Anlı'da stüdyo karıştı! DJ Gezgin cinayeti konuşulurken kimse ne olduğunu anlamadı! Muammer kalkıp Fatma'ya...
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen DJ Gezgin cinayetinde olay ısınmaya devam ediyor. Manisa’da yaşayan Mehmet Karahan, 5 yıl önce şüpheli bir şekilde kayboldu. O günden bu yana kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan ile ilgili 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına başvuran Fatma Karadağ ile damadı arasındaki tansiyon bugünkü yayında yükseldi. Damat Muammer karısı hakkında söylenenlere dayanamayarak Fatma Karadağ'a saldırdı. Stüdyo karıştı, Müge Anlı şok oldu. İşte detaylar...

Ekranların uzun soluklu sabah kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bu sabah yayınlanan bölümünde ortalık karıştı. DJ Gezgin lakaplı Mehmet Karahan cinayetinde, ablası Fatma Karahan cinayetin baş şüphelilerinden birisi olarak görünmeye devam ediyor. Bugünkü yayında kullandığı ifadelerin ardından çıldıran Muammer, kayınvalidesi Fatma Karadağ'ın üstüne yürüyerek vurmaya kalktı.

Canlı yayında olaya dair konuşmalar yapmaya devam eden Fatma, kızının dayısı (Mehmet Karahan'a) gittiğini söyledi ve o gece orada kaldığını söyledi. Bunun üzerine damat Muammer, kaynanasının karısı hakkında söyledikleri karşısında sinir krizi geçirdi. Muammer bir anda Fatma Karadağ'a saldırdı. Olayın üzerine güvenlik görevlileri olaya müdahale yaparak Muammer'i Fatma'dan uzaklaştırdılar. Bunun üzerine yayına bir süre ara verildi.

Aranın ardından stüdyoya dönen Muammer ve Fatma Karadağ birbirlerine uzak şekilde oturtulurken Müge Anlı Muammer'in hareketinin kabul edilemeyeceğini fakat Fatma Karadağ'ın konuşmalarının yanlış olduğunu ifade etti.

GJ GEZGİN CİNAYETİ NEDİR?

Geçtiğimiz yıl Fatma Karadağ, 2017 yılında kaybolan 38 yaşındaki kardeşi radyocu Mehmet Karahan'ı bulmak için Müge Anlı'dan yardım istemişti.

Fatma Karadağ bir süre sonra, kardeşini sevgilisi Cemal'in öldürdüğünü ve günlerce tuvalette kadın kıyafetleri giydirilmiş bir şekilde tuttuklarını ve kokmaması için de sürekli hortumla su tutup oda parfümü sıktıkları itirafından bulunmuştu.

Öte yandan dolandırıcılık iddiaları da ortaya atılmıştı. Canlı yayına bağlanan bir kadın, Fatma'yla hastanede tanıştıklarını, Cemal'in de hastanedeki banyo görüntüleriyle kadınlara şantaj yaptığını iddia etmişti.

Ayrıca başka bir kadın da Cemal'in dul kadınları Fatma sayesinde tuzağa düşürdüğünü ve çıplak fotoğraflarla para istediklerini öne sürmüştü.

YENİ SEZONDA DA GÜNDEMDE

Yeni sezonuna başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te, Karahan cinayeti bir kez daha gündeme geldi. Fatma Karadağ canlı yayında cesedin yerinin bulunmasını istedi ve eski sevgilisi Cemal'i bir kez daha suçladı. Fatma Karadağ'ı, cinayetle itham eden damadı ise "Cemal'e büyük adam diyordun kardeşini öldürttün. Öldürdünüz. Yeni bulduğun kişinin de istihbaratçı olduğunu söylüyorsun. Bir de yurt dışında yaşıyormuş. Yine birini mi öldürteceksin" şeklinde konuştu. "Sen istersen cesedi hemen çıkarırsın" diyen damat, kayınvalidesinin cinayete dair çok sayıda detay bildiğini ileri sürdü.

DJ GEZGİN KİMDİR?

Manisa'da ikamet eden Mehmet Karahan, 5 yıl önce ortalıktan şüpheli bir şekilde kaybolmuş ve bir daha bulunamamıştı. Sevgilis, Cemal Durmaz tarafından kardeşinin dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, konuya dair çarpıcı iddialarda bulunmuştu.