Erdoğan'ın gazeteci kuzeni bombayı patlattı! Erken seçim tarihi belli oldu

Erdoğan'ın gazeteci kuzeni bombayı patlattı! Erken seçim tarihi belli oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kuzeni olan gazeteci Cengizhan Er’in sahibi olduğu SuperHaber isimli haber sitesinde, cumhurbaşkanlığı seçimlerine dair bilgiler paylaşıldı. Erken seçim tarihi verilen haber sitesinde 14 Mayıs özellikle vurgulandı.

SuperHaber’in YouTube kanalında yayımlanan ‘Metehan Demir ile Gündem’in bu haftaki bölümünde erken seçime ilişkin açıklamalarda bulunuldu.

Programın birçok bölümünde erken seçimin olmayacağını savunan Demir, ''Seçimin 14 Mayıs tarihine alınacağını duyuyorum. Haziran’da seçimler var, belki Mayıs’ta yapabiliriz’ şeklinde bazı toplantılarda konuşuluyor.'' sözleriyle 18 Haziran'da yapılması planlanan seçimlerin 14 Mayıs tarihine alınabileceğini ifade etti.

VATANDAŞIN SİNİRLERİ GERGİN

Seçimle ile ilgili, Metehan Demir'in yaptığı açıklamanın tamamı:

‘’Seçimin 14 Mayıs tarihine alınacağını duyuyorum. Haziran’da seçimler var, belki Mayıs’ta yapabiliriz’ şeklinde bazı toplantılarda konuşuluyor. Erken seçim olmayacak. Erken seçimciler 2019’dan beri çeşitli iddialarda bulunuyor. Sokakta vatandaşta sinirler çok gergin, çok dikkat edilmeli. Provokasyonlar ve çok sıkıntılı dönemler yaşanacak. Türkiye’de her şey provoke edilebilecek kadar pamuk ipliğine bağlı, hassas. Herkes çok dikkat etsin.’’