Oğlunu darp edildiğini gören baba öyle bir intikam aldı ki... Ölü ve yaralılar var

Oğlunu darp edildiğini gören baba öyle bir intikam aldı ki... Ölü ve yaralılar var
Denizli'nin oğlunun eğlence mekanının bahçesinde darp edildiğini gören baba dehşet saçtı. Zanlının ateşlediği pompalı tüfekten çıkan saçmaların isabet ettiği garson yaşamını yitirirken mekan sahibi ve 2 çalışanı ise yaralandı.

Denizli'de yaşanan feci olayda, Hakan K.'ye ait eğlence mekanının bahçesinde oğlu A.O.S.'nin darp edildiğini gören baba A.Ş., yanında getirdiği pompalı tüfeği gözünü kırpmadan ateşledi.

4 KİŞİYİ VURDU

Saçmaların isabet ettiği mekan sahibi Hakan K., garson M.T., K.B. ve Barış Sarıkaya (29) yaralandı. Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

1 ÖLÜ, 2 YARALI

Olay yerine giden sağlık görevlileri, yaralıları Denizli Devlet Hastanesi ve Çardak Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin eğlence mekanında yapmış olduğu çalışmaların ardından hastaneye ağır yaralı olarak kaldırılan Barış Sarıkaya'dan acı haber geldi. Sarıkaya doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Olayın ardından baba ve oğlu ise karakola giderek teslim oldu. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.