Cübbeli Ahmet Hoca'dan fazla kilolu gence skandal cevap: Lan böyle aşk mı olur?

Cübbeli Ahmet Hoca'dan fazla kilolu gence skandal cevap: Lan böyle aşk mı olur?
Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, bir gencin aşk sorusuna verdiği cevapla tepki topladı. Gencin fazla kilolarına takılan Cübbeli Ahmet "Lan böyle aşk mı olur 120 kiloluk?" dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, dini sohbetlerin dışında, soru cevap videoları ile de gündem oluyor. Vatandaşın kimseye soramadığı sorulara cevap veren ve problemleri çözüme kavuşturmayı amaçlayan Cübbeli Hoca, bu kez "Şişmanlık" konusuna değindiği cevabıyla seyircilerden tepki aldı. Bir seyircinin kendisine "Hocam çok sevdim kavuşamıyorum ne yapmam lazım" biçiminde sorduğu soruya "Kaç kilosun?" cevabını veren Cübbeli, tepkilere neden oldu.

Cübbeli Ahmet Hoca bir gencin kendisine sorduğu soruya, "Gelmiş kavuşamıyorum çok seviyorum ne yapmam lazım diyor. Kaç kilosun hacı abi? 120 kilo. Lan böyle aşk mı olur 120 kiloluk? Aşık dediğin yemeden içmeden kesilir. Seviyorsan ulaşma derdin olması lazım. Dert olan adamda yağ bağlamaz." cevabını verdi.

Cübbelinin bu cevabına sosyal medyada vatandaşlar "Kırıcı olmadan da açıklayabilirdiniz" biçiminde tepkilerini dile getirdiler.