İBB Başkan İmamoğlu, Murat Ongun'un babasının cenazesine katıldı

İBB Başkan İmamoğlu, Murat Ongun'un babasının cenazesine katıldı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, danışmanı ve eski İBB Sözcüsü Murat Ongun’un babası emekli Binbaşı Nihat Ongun’un Giresun’da düzenlenen cenaze törenine katıldı. En yakın çalışma arkadaşına destek oldu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, danışmanı ve eski İBB Sözcüsü Murat Ongun’un babası emekli Binbaşı Nihat Ongun’un Giresun’da düzenlenen cenaze törenine katılarak kendisine en yakın isimlerden biri olan Ongun'un yanında oldu. Giresun'daki cenaze törenine katılan İmamoğlu, Ongun ailesine taziyelerini iletti.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, danışmanı ve uzun yıllardır yakın çalışma arkadaşı olan Murat Ongun'un babası emekli Binbaşı Nihat Ongun 25 Temmuz günü sabaha karşı yaşamını yitirdi.

Ongun'un babası, bugün Giresun Merkez Hacı Mikdat Camii'nde öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

ÇELENK YOLLADILAR

Ongun’u İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık yakın çalışma arkadaşının arkasında oldu. Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener çelenk gönderdi.

Giresun'a yapılan cenaze törenine katılan İmamoğlu, Ongun ailesine taziyelerini iletti. Nihat Ongun'un Türk bayrağına sarılı tabutu, askerler tarafından cenaze aracına taşındı.

Nihat Ongun daha sonra Giresun Şehir Mezarlığı'ndaki aile kabristanında toprağa verildi.