MHP seçim için harekete geçti! Devlet Bahçeli'nin programı belli oldu

MHP seçim için harekete geçti! Devlet Bahçeli'nin programı belli oldu
MHP, eylül ayında '2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net' temalı miting yapmak için harekete geçti. MHP lideri Bahçeli'nin de mitingde konuşma yapacağı değerlendiriliyor. MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümü olan 2023’de yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili genel seçimlerine bütün imkan ve inancıyla hazırlanmaktadır” ifadeleri kullanıldı.

MHP’nin seçim programı ortaya çıktı. 29 Temmuz’da 'Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantıları için harekete geçilecek. Eylül ayında ise '2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net' temalı miting yapılması planlanıyor. Mitinge MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katıalrak gündeme dair açıklamalarda bulunması bekleniyor.

MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet’in 100’üncü yıldönümü olan 2023’de yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili genel seçimlerine bütün imkan ve inancıyla hazırlanmaktadır. Bu kapsamda 29 Temmuz 2022 tarihinden itibaren tekrar başlayacak olan 'Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' toplantılarının yanı sıra, 4 Eylül 2022 tarihinden itibaren, Sivas Kongresi’nin ruhuyla, yine Sivas ilimiz merkez olmak suretiyle 'Amasya, Tokat, Çorum, Yozgat' il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla '2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net' temalı açık hava toplantılarının ilki düzenlenecektir.”