Sedat Peker ne zaman video yayınlayacak? Net tarih belli oldu

Sedat Peker ne zaman video yayınlayacak? Net tarih belli oldu
Her açıklamasıyla olay yaratan Sedat Peker'in danışmanı Emre Olur, sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile Peker'İn yeni videolarını ne zaman paylaşacağını açıkladı. Olur, Peker'in seçimlerden 2 ay önce açıklamalar yapacağını söyledi.

Organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla tüm dünyada aranan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde olduğu ortaya çıkan Sedat Peker'in anlattığı her olay gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor. Sedat Peker'in yapacağı yeni açıklamalar merakla beklenirken bir gelişme yaşandı.

Haziran 2023'te yapılması planlanan genel seçimler öncesinde yeni video yayınlayacağını hemen hemen her fırsatta dile getiren Peker hakkında danışmanı Emre Olur açıklamada bulundu.

Emre Olur sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda, "Sedat Peker genel seçimlerden 2 ay evvel açıklamalarda bulunacaktır. Bunun haricinde yapılacak paylaşımlara lütfen itibar etmeyiniz" ifadelerini kullandı.

Peker adına açılan sahte hesabı alıntılayan Emre Olur, "Bu hesap Sn. Reis Sedat Peker’e ait değildir. Kendini bilmez birkaç kişinin algı operasyonu yapmak için açtığı sahte bir hesaptır. Sn. Reis Sedat Peker genel seçimlerden 2 ay evvel açıklamalarda bulunacaktır. Bunun haricinde yapılacak paylaşımlara lütfen itibar etmeyiniz" dedi.