Barcelona'da Emre Demir rüzgarı esiyor! "Hoşgeldin aslanım"

Barcelona'da Emre Demir rüzgarı esiyor! "Hoşgeldin aslanım"
Barcelona, Kayserispor'dan kadrosuna kattığı genç yetenek Emre Demir için paylaşım yaparak duyurdu. Sosyal medyada "Hoş geldin Emre Demir, hoş geldin aslanım" ifadeleri kullanıldı. Aslanım ifadesinin kullanılması, taraftarlar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Barcelona, daha önce kadrosuna kattığı Emre Demir için bir paylaşım yapmaya doymuyor.  Türkiye'deki resmi hesabından yapılan açıklamada, 17 yaşındaki futbolcunun fotoğrafı kullanıldı ve "Hoş geldin Emre Demir, hoş geldin aslanım" ifadeleri kullanıldı.

"HOŞGELDİN ASLANIM"

Barcelona'nın 2021 yılında kadrosuna kattığı Emre Demir, geçen sezonu Kayserispor'da geçirmişti. Barcelona, bu transfer için Kayserispor'a 2 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek.

2021 YILINDA BARCELONA KADROSUNA GEÇMİŞTİ 

Barcelona, geçen sezon Emre Demir için şu açıklamayı yapmıştı: "Barcelona B, Kayserispor'dan Emre Demir'i 2 milyon Euro bonservis bedeli + bonuslar karşılığında transfer etti. 2027'ye kadar anlaşmaya varılan oyuncu mevcut sezonu Türk ekibinde geçirecek. 17 yaşındaki oyuncunun serbest kalma bedeli 400 milyon Euro olarak belirlendi."