İstanbul'da skandal! Maltepe'deki üst geçitte soyundu üniversite öğrencisine tecavüz etmeye kalktı! İfadesi şoke etti

İstanbul'da skandal! Maltepe'deki üst geçitte soyundu üniversite öğrencisine tecavüz etmeye kalktı! İfadesi şoke etti
İstanbul Maltepe'de meydana gelen olayda, üst geçitte bir adam soyunarak 25 yaşındaki üniversite öğrencisinin üstüne saldırdı. Saldırgan Bahaddin Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Saldırganın emniyette verdiği ifade şoke etti. Bahaddin Ç. "Amacım kendisine tecavüz etmekti. Sıcak olduğu için yanlış kararlar aldım, pişmanım" dedi.

İstanbul'un Maltepe ilçesi Küçükyalı Mahallesi'nde bulunan üst geçitte 7 Temmuz'da öğlen saatlerinde iddiaya göre, Bahaddin Ç.  soyunmaya başlayarak üst geçitten geçen 25 yaşındaki bir üniversite öğrencisine tecavüz etmeye kalktı.

Kadının kıyafetlerini çıkarmak için mücadele eden Bahaddin Ç. öğrencinin çığlık atması ve çevredekilerin müdahale etmesi sonucu kaçarak uzaklaştı.

Kıyafetlerini giyip minibüse binen şüpheli, polis ekiplerinin minibüsü durdurmasıyla yakalanarak gözaltına alındı.

TECAVÜZ ETMEK İÇİN SALDIRDI

Bahaddin Ç.'nin emniyetteki ifadesinde Küçükyalı Mahallesi'ne gezmeye gittiğini, üst geçitten geçerken gördüğü kadını beğendiğini belirterek, "Hoşuma gitti, bunun üzerine peşinden gittim. Giderken üzerimdeki tüm kıyafetleri çıkarttım ve kadına arkadan sarıldım. Birlikte yere düştük ve kadının üzerindeki elbiseleri çıkartmaya çalıştım. Amacım kendisine tecavüz etmekti" diyerek şoke etti.

'SICAK OLDUĞU İÇİN YANLIŞ KARARLAR ALDIM''

Kadının çığlıkları üzerine çevredekilerin olaya müdahale ettiğini ifade eden Bahaddin Ç. şöyle devam etti:

"Bunun üzerine üzerimden çıkarttığım kıyafetleri giyip hemen oradan uzaklaştım. Oradan D-100 Karayolu'na indim ve ilk gelen minibüse bindim. Sıcak olduğu için yanlış kararlar aldım, pişmanım.''

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na getirilen şüpheli burada savcıya ifade verdi.

Savcılık şüpheliyi "Cinsel saldırı" suçundan tutuklama talebiyle hakimliğe sevk etti.

Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği ise Bahaddin Ç.'nin sevk edildiği suç maddesinden tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.