Başakşehir'deki AVM tuvaletinde skandal! Suriyeli sığınmacı taciz etti iddiası

Başakşehir'deki AVM tuvaletinde skandal! Suriyeli sığınmacı taciz etti iddiası
Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunan Nuray Kurtulmuş Başakşehir'de bulunan bir AVM'nin tuvaletinde Suriye uyruklu Başar Alsaleh şahıs tarafından tacize uğradığını iddia etti. Kurtulmuş izinsiz şekilde kameraya kaydedildiğini öne sürerken, ."Adam telefonunu yere vura vura parçalamaya çalıştı. AVM görevlileri şahsı yakaladı ve polisler olay yerine gelerek şahıs hakkında tutanak tuttu." ifadelerini kullandı.

Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunan Nuray Kurtulmuş isimli bir kadın , alışveriş yapmak için gittiği bir AVM tuvaletinde Suriye uyruklu Başar Alsaleh isimli şahıs tarafından tacize uğradığını iddia etti. Kurtulmuş, söz konusu şahsın, izin almadan video çektiğini ifade etti.

Nuray Kurtulmuş, Başakşehir'deki bir AVM'de başına gelen taciz olayını şu sözlerle anlattı...

AVM'de tuvalate girdiğinden bahseden Kurtulmuş, "Yan kabinde altta bana doğru çevrilmiş bir telefonun kayıtta video çektiğini fark ettim. Hemen dışarıya çıkarak bağırmaya başladım. İçeriden 175 boylarında esmer 25-30 yaşlarında Suriye uyruklu Başar Alsaleh isimli kişi çıktı ve tuvaletteki tüm kadınları iterek kaçmaya başladı. Hemen arkasından bağırarak koşmaya başladık ve AVM'deki diğer kişilerin yardımıyla adamı yakaladık. Adam telefonunu yere vura vura parçalamaya çalıştı. AVM görevlileri şahsı yakaladı ve polisler olay yerine gelerek şahıs hakkında tutanak tuttu. Ben de karakola giderek şikayetçi oldum fakat tekrar salınması an meselesi olabilir" ifadesini kullandı.

Nuray Kurtulmuş, "Başar Alsaleh tutuklansın ve bu tacizciler cezalarını alsınlar diye kamuoyu oluşturmamız gerekiyor. O telefon açılabilirse kim bilir kimlerin görüntülerini çektiği ortaya çıkar! Serbest kalırsa da çekmeye devam edecektir" dedi.