Barış Murat Yağcı seneye de Survivor'da! Acun Ilıcalı Survivor Barış'a teklif götürdü!

Barış Murat Yağcı seneye de Survivor'da! Acun Ilıcalı Survivor Barış'a teklif götürdü!
TV8 kanalının rakiplerine geçit vermeyen programı Survivor, bu kez Barış Murat Yağcı ile gündemde. İddialara göre Acun Ilıcalı, Barış Murat Yağcı'ya seneye Survivor'da olması için teklif götürdü. Nisa Bölükbaşı bu habere çok kızacak! İşte, yeni gelişmenin detayları…

Survivor'da ortalığı fena karıştıracak bir gelişme gündeme geldi. Son olarak Survivor 2022 All Star'a katılan ve erken elenen Barış Murat Yağcı, iddialara göre Survivor 2023 kadrosunda da yer alacak. Acun Ilıcalı'nın kendisine teklif götürdüğü kulislerde dolaşırken, bu haber en çok 2022 All Star şampiyonu ve Yağcı'nın eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı'yı kızdıracak. İşte detaylar...

BARIŞ MURAT YAĞCI SENEYE SURVIVOR’DA OLACAK MI?

Survivor Barış, bu yıl yarışmadan çok erken elendi. Yarışmada kaldığı süre boyunca eski sevgilisi Nisa ile onun yeni sevgilisi Ogeday ile itilaflı oldu. Hatta Survivor All Star'ın finaline katıldığında, şampiyon olarak Adem Kılıçcı'yı desteklediğini açıkladı. Survivor 2022 All Star şampiyonu ise Nisa Bölükbaşı oldu.

Bu andan itibaren iddialara göre, hem Adem Kılıçcı hem de en yakın arkadaşı Barış Murat Yağcı, Acun Ilıcalı ile ipleri kopardı. Fakat bugün gelen bir habere göre, Acun Ilıcalı binlerce hayranı olan Yağcı'ya yeni bir teklif götürdü. Barış Murat Yağcı, Survivor 2023 kadrosunda olacak mı sorusu da bu haberle gündeme geldi.

Acun Ilıcalı'nın şimdiden gelecek sezon yarışmacılarını düşünmeye hatta birkaç isimle görüşmeye başladığı ortaya atıldı. O isimler arasında Barış'ın da adı geçti. Survivor Barış'ın hayranları ise onun bir daha yarışmaya katılmayacağını dile getirdi. Zaten kendisi de yarışmadan sonra "Benim için Survivor defteri kapandı" açıklamasında bulunmuştu. Yeni iddiayla ilgili henüz taraflardan bir açıklama gelmedi.