Survivor finalini karıştıran olay! Batuhan'ın annesinden flaş açıklamalar

Survivor finalini karıştıran olay! Batuhan'ın annesinden flaş açıklamalar
Survivor 2022 All Star finaline Batuhan Karacakaya'nın annesinin sözleri damga vurdu. Batuhan'ın annesi oğlunun hakkının yendiğini söyleyerek Acun Ilıcalı'ya isyan etti. Acun Ilıcalı da Gülhayat Karacakaya'ya aynı şekilde cevap verdi. Peki Survivor Batuhan'ın annesi Acun Ilıcalı'ya ne dedi?

Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı oldu. Yarışmadan yarı finalde elenen ve üçüncü olan Batuhan Karacakaya ile alakalı ise çarpıcı olaylar oldu.

Oğlunun elenmesinin sonrasında sosyal medya sayfasından paylaşım yapan Gülhayat Karacakaya, Batuhan'ın hakkının yendiğini belirtti. Anne Karacakaya'nın sözleri sonrasında Acun Ilıcalı'dan cevap geldi.

"HAKLARINDA BOĞULSUN"

Batuhan Karacakaya'nın annesi Gülhayat Karacakaya Twitter sayfasından bir paylaşım gerçekleştirip "Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. Oğlumun yine hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri. Hayatımın sonuna kadar canım çok yanacak" ifadelerini kullandı.

Survivor All Star 2022 finalinde konuşan Acun Ilıcalı ise, Batuhan Karacakaya'nın annesinin paylaşımına sert bir cevap verdi.

"OĞLU ŞAMPİYON OLMADIĞI ZAMAN BİZ SUÇLU OLUYORUZ"

Çok sert konuşan Ilıcalı, "Bizi genelde anneler, abiler, kardeşler protesto eder. Bizim asıl maalesef karşı tarafta olan, anlamsız duygular besleyen yarışmacıların yakınları oluyor. Yarışmacıları bütün Türkiye'ye tanıtmamız onların güzel kalplerini Türkiye ile buluşturmamız onlar için bir şey ifade etmiyor. Onlar çocukları yarışmayı kazanmadıkları zaman bize düşman oluyorlar. Sevgili Batuhan'ın da annesi sağ olsun bizi tebrik etmiş bugün teşekkür etmiş bize. Buradan Gülhayat hanıma da selamlar. Oğlu şampiyon olmadığı zaman biz suçlu oluyoruz. Oğlu kazanamadığı zaman prodüksiyon suçlu, panorama suçlu. Bütün ihale de bize kalıyor" açıklamasını yaptı.

Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti:

"Herhalde şunu hiç düşünmüyor ki bizim kimden ne çıkarımız olabilir? Biz Batuhan'ı seviyoruz, Batuhan ile hiçbir problemimiz olmadı. Fakat anneler, babalar onlar evlatları için daha hassas davranıyorlar. Geçen sene Aleyna'nın annesi bayağı aktifti. Bu sene de Batuhan'ın annesi finali güzel yaptı. Bu akşam ekstraya katılacağım. Hanımefendi ile ilgili de bazı şeyler söyleyeceğim şuanda finali bozmak istemiyorum. Gerekli cevabı da ekstrada vereceğim kendisine. Bizi suçlamak, çamur atmak bunlar üzücü, bir anneye yakışmayan şeyler. Bir insanın evladı şampiyon olmadı diye organizasyonu karalaması bana çok doğru gelmiyor."

"NİSA 3 KAT FAZLA OY ALDI"

Final bölümünün ardından Survivor Ekstra'ya konuk olan Acun Ilıcalı, Nisa'nın bütün SMS'lerde birinci çıktığını ve Batuhan'dan 3 kat fazla SMS aldığını belirtti. Ilıcalı, gerçekleştirilen oylamada hiçbir yarışmacının hakkının yenmediğini de söyledi.

Ilıcalı, "Oylamayla ilgili şunu söyleyebilirim; Batuhan'ın hakkı yenmedi. Bunu garanti edebilirim çünkü Nisa, Batuhan'ın üç katına yakın oy aldı. Batuhan'ın annesi 'Hakkım yendi' diyor, ne hakkı yenmiş? Batuhan'ı severim ama hayatında üç oylamaya girmiş, ikisinde elenmiş. Oğlunun emeğinin çalındığını düşünüyorsa, Nisa'nın oyu Batuhan'ın üç katı. Kim oğlunun hakkını yemiş, neden yesin?" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, "Yıllar önce bir kadın (Merve Büyüksaraç) çıktı, iddialarda bulundu. Mahkemeye verdim. Ofisime kadar geldiler, 'Mahkemeyi geri çek' diye rica ettiler. Herkesi affederim ama 'Namusumuzu dil uzatanı affetmem' dedim. Çatır çatır kazandım. Bütün Türkiye de bunu gördü. Hiç kimsenin hakkı bir gram yenmez. Ben çok hata yaptım, kasti bir şey yapamdım. Birisini üzdüysem de telafi ettim. Seninle ne işimiz var! Neden hakkını yiyelim? Herkes haddini bilecek. Benim kırmızı çizgilerim belli. Abuk sabuk iddia, iftira... Bunları kusura bakmayın kabul etmem. Yaptığım iyilikleri hiçbir zaman söylemeyeceğim. Yarışmacılarımız çok iyi biliyor ki Acun abileri her zaman onları elinden geldiği kadar destekliyor. Ne deseler yaparım. Benim için değerli insanlar. Herkesi de bir kez daha uyarayım. Kendi aranızda istediğinizi konuşabilirsiniz" dedi.