Merakla Bekleniyordu! AK Parti’nin Kamp Programı Açıklandı

Merakla Bekleniyordu! AK Parti’nin Kamp Programı Açıklandı
Yarın AK Parti’nin 31’inci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Kızılcahamam’da başlayacak.

Kampın açılış konuşması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak. Parti çalışmaları ve yerel seçim sonuçlarının değerlendirileceği kampta, Kabine üyeleri tarafından sunum yapılacak.

Ekonomi, dış politika, güvenlik, adalet, tarım ve enerji konuları masada olacak. 31 Mart yerel seçiminin analizi ve Meclis çalışmaları ele alınacak. AK Parti’nin izleyeceği yol haritası belirlenecek.

Kızılcahamam’da AK Parti’nin istişare toplantısı hafta sonunda yapılacak. Kamp Cumartesi günü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Genel merkez çalışmalarına ilişkin oturum yapılacak.

Bu oturumda, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Yusuf Ziya Yılmaz, Ali İhsan Yavuz ve Erkan Kandemir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonuçlarına ilişkin sunum gerçekleştirilecek.

AK Parti Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Başkanı Abdullah Güler’in başkanlığındaki oturumda ise grup başkan vekilleri ve grup yönetim kurulu üyeleri, partinin Meclis çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi verecek.

Adalet, Dışişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Hazine ve Maliye, Tarım ve Orman, İçişleri, Milli Eğitim Bakanları sunum yapacak

Kamp, genel istişare ve değerlendirmelerden sonra, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2 Haziran Pazar günü yapacağı kapanış konuşması ile bitecek.